Par mums

Par mūms

SIA “MIOLANS” – SEIFI, metāla SKAPJI, METĀLA DURVIS – ražošana Rīgā.

Mūms ir darba pieredze jau vairāk nekā 27-gadi, no 1992.gada.

Seifi, metāla skapji, sienas seifi, seifi ieročiem - varām izgatavot, ņemot vērā Jūsu vēlmes gan pēc konstrukcijas, gan pēc furnitūru un apdari. Seifu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma, termiņš būs jums piemērots.

SIA “MIOLANS” ražo arī kases moduļi– padeves atvilktnes drošas operācijas starp kasieri un klientu veikšanai. Padeves atvilktnes ir paredzētas banku, uzņēmumu, valūtas apmaiņas punktu kases telpām, kā nepieciešams kases drošības aprīkojums. Iespējama arī izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma.

Par metāla durvīm...

Mēs izgatavojam metāla durvis jebkuras mājas sērijas dzīvokļiem, ieejas metāla durvis privātmājām, metāla durvis kāpņu telpai, divviru durvis, durvis nestandartā izmērā, durvis ar stikla paketi un ar režgi. Metāla durvju izgatavošanai izmantojam 2.0mm tērauda loksni, ka arī mūsu durvīm ir viss nepieciešāms drošām pret ielaušanas produktām.

Piedāvājam arī metāla durvju izgatavošanu dažādām tehniskajām telpām: vienkaršas, ar ventilācijas restem, ar automatiski nolaidošu, krītošu slieksni, durvis-režģis.

Metāla durvju izgatavošanai un montāžai izmantojām vadošo Eiropas ražotāju augstvērtīgie materiāli un slēdzenes.

Atsevišķi par MOTTURU...