Slēdzene ISEO x1R

Fotogrāfijām ir informatīvs raksturs, kas nevienmēr atspoguļo preces patieso izskatu.

  • Modelis: DF
Pieejams pēc
pieprasījuma
Galvenās iezīmes

Slēdzeņu ražotājs

  • ISEO

Slēdzene ISEO x1R ar pastiprinātu konstrukciju metāla ārdurvīm.

Droša elektromotoru slēdzene, iekaļamā. Slēdzene x1R ieguva maksimāli iespējamo drošības līmeni no laupītāja -7, saskaņā ar standsrtu EN 12209: 2005. Slēdzenem ir 4 pastiprināti rigeļi ar paaugstinātu noturību pret spiedienu un ielaušanos, kā arī ir iespēja aizslēgšanai aizslēgšanu uz augšu/lejup.

Pārvaldīt slēdzeni var, izmantojot bezmaksas mobilo aplikāciju ARGO viedtālruņiem uz IOS un Android bāzes, kā arī ar Mifare karti, breloku.

Tikai jums tālrunī ir atskaite par to, kurš tobrīd ienāca un vai viņam izdevās to izdarīt. Jūs varat viegli pārvaldīt no viedtālruņa: vai iedod kam pieeju mājā vai ne, kurā laikā un kurās dienās. Tālrunī ir saraksts ar 1000 notikumu. Arī ir iespēja pārsūtīt virtuālās atslēgas messendžerā vai uz e-pastu (tas ir ļoti ērti, kad pie jums kāds atbraucis, bet jūs esat tālu no mājām). Ir iespēja pievienot un noņemt lietotājus (maksināli 300 cilveki).

Slēdzeņu universālā nostiprināšana ļauj to izmantot kreisajā un labajā pusē.

Slēdzenem tika veikta pārbaude uz 200 000 ciklu izturību, pilnu atvēršanu un slēgšanu. Tas nozīmē, ka slēdzene var tikt izmantota smagos ekspluatācijas apstākļos, publiskās ēkās, kā arī ēkās ar mazāku trafiku (privātmājas).

Atslēgvārdi: metala durvju izgatavosana, metāla durvis Rīga, изготовление металлических дверей в Риге, металлические двери