Par durvīm

Par MOTTURU

Lielākā cilvēku daļa, kas jebkad ir domājuši par ārdurvju uzsrādīšanu, droši vien dzirdējā par slēdzenēm MOTTURA. Un tā nav nejaušība.  MOTTURA – tas ir brends. Itāļu kompānija MOTTURA – viens no slavenākajiem pasaules līderiem drošības slēdzeņu un furnitūras  ražošanas jomā. MOTTURA slēdzenes paredzēti uzstādīšanai seifiem un durvim, tai skaitā bruņotām metāla durvīm. Šī ražotāja slēdzenes atšķiras ar uzticamību, slepenību, mehānismu darba vieglumu. Slēdzenes MOTTURA tiek izgatavoti ļoti plašā klāstā

-           no salīdzinoši lētiem ar suvaldu vai cilindra mehānismu

-          līdz sarežģītiem mehānismiem ar pārkodēšanas funkciju, ar blokēšans funkciju nesankcionētas atvēršanas (ielaušanās) gadījumā; sarežģītie dubultsistēmas mehānismi.

Mēs esām pārliecināti, ka neviens pasūtītājs, kurš iegādājās metāla durvis ar itāļu MOTTURU, par to nenožēloja.

Garantijas termiņš slēdzenēm MOTTURA - 5.gadi. Ar vairāk nekā 27 gadi pieredzi, mums vēl nav bijuši šo brenda slēdzeņu salaušanas gadījumu.

Metāla durvju ar slēdzenem MOTTURA cenas nedaudz augstāk par citu ražotāju slēdzenem, bet, ja jums ir jāizvēlas kvalitāte,uzticamību, drošību, ilgmūžība, tad ir – durvis ar slēdzenem MOTTURA.

Ārdurvis gan dīvoklī, gan privātmājā parasti uzstādā vienreiz un uz ilgu laiku, tāpēc, varbūt,  ir jēga netaupīt uz savu drošību.

Mēs esām gatavi piedāvāt Jums ar dažādam slēdzeņu MOTTURA modelim metāla durvju izgatavošanu un montāžu, tāpat kā arī ar citu vadošu eiropas ražotāju slēdzenēm.

Mēs pateicamies mūsu klientiem par viņu labajām atsauksmēm un ieteikumiem, kas  ir mūsu visuzticamākā reklāma.