Apdare ar koka plāksni

Fotogrāfijām ir informatīvs raksturs, kas nevienmēr atspoguļo preces patieso izskatu.

  • Modelis: DA_MD_Okoume
Pieejams pēc
pieprasījuma

Metāla durvis ar koka plāksni OKOUME apdari

OKOUME panelis bruņu durvīm, izturīgs pret mitrumu un citiem klimatiskajiem efektiem.

Dēļa virsma ir izgatavota no okoume mizas (āfrikas graudu koks, izmantots kuģu būvē), apakšā no tā paša koka, bet ar atšķirīgu apstrādi. Arī dēļa vidējā kārta ir izgatavota no okoume koka, bet atkarībā no dēļa biezuma vidusdaļa var būt no vienas kārtas vai trīs. Dēļa starpslāņi ir izgatavoti no mīkstāka sarkankoka.

Paneļu ražošana pēc pasūtītāja izvēlētajiem izmēriem (maksimālais augstums 2300 mm, platums 1200 mm), kā arī ar izvēlēto frēzēšanas rakstu no piedāvāto rakstu daudzveidības.

Durvju apdares panelis tiek impregnēts, gruntēts un lakots, izmantojot profesionālus produktus. Pateicoties šim izstrādājumam, dēlis  ir optimāli aizsargāts:

-  darbojas kā aizsardzība pret mitrumu, sēnītēm, pelējumu;

-  novērš ūdens iekļūšanu kokapstrādes rezultātā radušos lokos;

-  aizpilda koka poraino virsmu;

-  nodrošina spēcīgu aizsargājošu efektu pret nodilumu.

Plāksnes biezums - 12mm, apmales biezums - 18mm.

Piedāvātā krāsu palete sastāv no četrām krāsām - gaišs ozols, riekstkoks, sarkankoks, tīkkoks. Kā arī varbūt nokrāsots pēc RAL kataloga.

 Raksturojums

Okoume saplāksnis ir izgatavots no vairākiem slāņiem, kas ir savienoti kopā. Šīs plānās koka loksnes (katru loksni sauc par "slāni") ir salīmētas kopā un karsti presētas saskaņā ar EN 314-2 3. klases standartu, kā rezultātā tiek iegūts materiāls, kas ir izturīgs pret mitrumu, svaru vai pat mehānisku lieci, kas pēc tam to var piegriezt pēc pasūtījuma bez šķembām.

metāla durvis, metāla durvis riga, metāla durvis izgatavošana uzstādīšana